Bezplatná linka

800 101 195

SKLOSERVIS - sklo, skla, na míru, řezání skla.

Skleněné zábradlí na míru: nový trend a sklo se stává vyhledávanějším materiálem pro takové konstrukce. Výroba a montáž samonostné vetknuté skleněné zábradlí včetně ocelové konstrukce a oplechování nerezí. Skleněná výplň zábradlí ( exteriérové, interiérové ) dle požadavků investora.

Skleněné dveře na míru: skleněné dveře najdou své uplatnění všude tam kde je nutné zajistit přístup světla , jsou nedílnou součástí moderních bytových prostorů. Umožňují propojení dvou místností, které opticky rozšíří a prosvětlí. Lehkost, elegance a designová čistota celoskleněných dveří vytvoří jedinečný prvek interiérů Vašich rodinných domů a bytů. Skleněné dveře dodáváme z kaleného bezpečnostního skla tl. 8-12 mm v čirém, barevném nebo satinovaném provedení. Skleněné dveře dodáváme v různých provedení a to kyvné, vnitřní, vnější, posuvné.

Skleněné schodiště na míru: Celoskleněné schody a skleněné schodiště. Skleněné schody jsou působivý prvek do bytových interiérů, kanceláří, hotelů, prodejen a jiných objektů. Moderní design, kvalita a bezpečnost to jsou charakteristické znaky pro prosklené i celoskleněné schody.

Skleněné příčky na míru: skleněné markýzy, příčky, stěny, komfort pro komerční i nekomerční objekty. Skleněné stěny umožňují kombinace se všemi druhy skleněných dveří, proto při realizaci vždy záleží jen na vaší představivosti a umu vašeho architekta. Skleněné příčky, markýzy a stěny vám nekladou žádné limity. …

alt

Služby: zasklívání ( dveří, oken, plastových oken, výloh, vitrín, skříní, obrazů ), výroba ze skla ( skleníky, skleněné markýzy a příčky, skleněné dveře, celoskleněné sprchy, skleněné schody a schodiště, skleněný nábytek, zrcadla pro různá určení ..... ). Řezání skla na míru, prodej skleněných doplňků ( lacobel - barevné sklo, lakované sklo vhodné do interiérů, které nabízí širokou škálu opakních skel navržených speciálně pro použití v interiéru. ), taktéž zajistíme rámování obrazů pro pěstitele a zahrádkáře skleníky i mini skleníky, terária, akvária.

alt

 

RYCHLÝ KONTAKT

volejte zdarma 800 101 195

DISPEČINK:

+420 778 055 508

Na Petřinách 82/310
162 00 Praha 6
Tel: 235 302 253

Fax: 235 302 253

Mobil: 778 055 508
m.pihera@skloservis.cz

 

Havarijní služba:

m.pihera@skloservis.cz

mobil: 778 055 508


AKCE PRO VÁS

Havarijní práce bez příplatků, zaměřování a konsultace zdarma

Pro stále zákazníky slevové 10% karty na veškerý sortiment

Zasklívání oken na prodejně 10% sleva

Zajišťujeme dopravu zakoupeného sortimentu na prodejně

KDE NÁS NAJDETE

SKLOSERVIS - Sklenářství Praha 6